Turnusy świąteczne

Zapraszamy na turnusy świąteczne

W naszej ofercie mamy turnusy świąteczne dla seniorów, którzy nie mogą spędzić czasu ze swoją rodziną. Nasi goście spędzą święta w towarzystwie oraz w radosnej, domowej atmosferze.

Seniorzy na turnusach świątecznych mogą brać udział we wszystkich zajęciach, które są organizowane podczas pobytu stałego.

Budynek domu seniora
Ośrodek słoneczne wzgórze

Nasz ośrodek

Dla naszych pensjonariuszy udostępniony jest dom oraz ogród bez barier architektonicznych.

W naszym ośrodku postawiliśmy na bezpieczeństwo pensjonariuszy, budynek wraz z  otaczającym  go ogrodem jest ogrodzony. Istnieje kontrola osób wchodzących z zewnątrz. Wszystkie pomieszczenia kontrolowane są również przez czujniki przeciwpożarowe.

Zapewniamy całodobową opiekę medyczną oraz zorganizowane zajęcia dla seniorów, rehabilitację oraz właściwie dobrane zajęcia gimnastyczne.
Dom seniora z ogrodem
Bezpieczny dom seniora

Pokoje

W naszym ośrodku oferujemy przestronne pokoje, w których znajdują się łóżka rehabilitacyjne, zapewniające użytkownikom optymalną niezależność oraz swobodę ruchu. Operowane są za pomocą pilota kontrolnego co pozwala użytkownikowi na wybór odpowiedniej dla siebie pozycji.

Do każdego łóżka na wyposażeniu jest  szafka nocna z ruchomym blatem, oświetlenie pokoju z włącznikami przy łóżkach, stolik z krzesłami, szafa i telewizor. W każdym pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową bez brodzika. Pokoje i łazienki są zaprojektowane bez barier architektonicznych.

Posiłki dostosowane do potrzeb
Urozmaicone posiłki

Posiłki

Dysponujemy własną kuchnią gdzie posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb pod czujnym okiem dietetyka.

Zapewniamy najwyższe standardy oraz spełniamy ich wymagania a dostosowanie naszych usług dla klientów jest rzeczą bardzo ważną. Gwarantujemy bardzo urozmaicone cztery posiłki dziennie - śniadania, obiady, podwieczorki oraz kolacje.
Najwyższe standardy usług
Dietetyczne posiłki

Aktywnie spędź święta

Seniorzy mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu w zorganizowanych zajęciach w ogrodzie, wspólnych spacerach oraz imprezach plenerowych. Organizujemy warsztaty twórcze, warsztaty kulinarne, wycieczki do kin i teatrów w Łodzi, naukę obsługi komputera oraz wiele innych.

Seniorzy mają również możliwość spędzania czasu na świetlicy, na świeżym powietrzu w naszym pieknym ogrodzie lub na tarasach w towarzystwie innych pensjonariuszy.

Odkryj nasz Dom Seniora

Jadalnia

Zdjęcie już wkrótce

Salon kosmetyczno - fryzjerski

Zdjęcie już wkrótce

Świetlica

Zdjęcie już wkrótce

Biblioteka

Zdjęcie już wkrótce

Pokój zajęć

Zdjęcie już wkrótce

Kaplica

Zdjęcie już wkrótce

Pokoje rehabilitacyjne

Zdjęcie już wkrótce

Zarezerwuj pobyt już dziś

Adres

Dom seniora Słoneczne wzgórze

ul. Słoneczna 14

97-221 Łaznowska Wola

Kontakt

e-mail: info@slonecznewzgorze.net

telefon: +48 535 409 137

 

Napisz do nas